АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА

1. Наказ від 22.09.2022 № 116-ОД «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Переглянути
2. Наказ від 11.10.2022 № 123-ОД «Про затвердження складу робочої групи з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Переглянути
3. Наказ від 01.11.2022 № 140-ОД «Про внесення змін в склад робочої групи з проведення оцінки корупційних ризиків, затверджений наказом комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» від 11.10.2022 № 123-ОД».
Переглянути  
4. Наказ від 15.12.2022 № 171-ОД «Про затвердження Звіту робочої групи з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Переглянути
5. Наказ від 23.03.2023 № 41-ОД «Про затвердження антикорупційної програми комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на 2023-2025 роки».
Переглянути

 

Плани основних заходів комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства

1. ПЛАН основних заходів комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства на ІІ-е півріччя 2022 року.
Переглянути
2. ЗВІТ про виконання плану основних заходів комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства на ІІ-е півріччя 2022 року.
Переглянути
3. ПЛАН основних заходів комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства на 2023 рік.
Переглянути
4. ЗВІТ про виконання Плану основних заходів комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства на 2023 рік.
Переглянути
5. ПЛАН основних заходів комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства на 2024 рік
Переглянути