Президент України вручив працівникам «екстренки» ордени «За мужність» ІІІ ступеня

У рамках робочої поїздки на Сумщину Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди рятівникам і працівникам, які забезпечують життєдіяльність Сумщини під час повномасштабної російсько-української війни. Серед нагороджених орденом «За мужність» ІІІ ступеня – і троє працівників Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: медичний директор, лікар з медицини невідкладних станів Максим Новіков, головний фельдшер Володимир Турчин і фельдшер з медицини невідкладних станів Зноб-Новгородського пункту постійного базування бригад Е(Ш)МД Середино-Будської підстанції Шосткинської станції Е(Ш)МД Богдан Михайленко. 

Так, Максим Новіков не лише очолює дуже відповідальну ділянку роботи в Центрі, організовуючи та координуючи діяльність служби екстреної медицини області в умовах воєнного часу, а й сам є прикладом високого професіоналізму, мужності, відданості справі за будь-яких найскладніших обставин. Саме він брав участь на початку війни в ліквідації медико-санітарних наслідків аварії, спричиненої витоком аміаку. Постійно бере участь у процесі обміну полонених та евакуації поранених бійців. Неодноразово організовував та особисто надавав медичну допомогу при великій кількості постраждалих під час ракетних обстрілів Сум.

Володимир Турчин забезпечував надання медичної допомоги та евакуацію постраждалих у надзвичайних ситуаціях воєнного характеру в зоні бойових дій. Брав участь в обміні полонених та евакуації поранених бійців. Окрім цього, він робить вагомий особистий внесок у функціонування служби екстреної медичної допомоги та забезпечує постійну діяльність закладу як у частині організації медичної допомоги, так і злагодженого господарсько-технічного процесу.

Богдан Михайленко живе й працює під постійними ворожими обстрілами, проявляючи мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я та життя земляків при наданні медичної допомоги та евакуації постраждалих у зоні активних бойових дій. Неодноразово в екстремальних умовах, спричинених обстрілами з боку країни-агресора, приймав пологи, допомагаючи, всупереч усім негараздам, з’явитися на світ новим громадянам України.

«Дякую вам за те, що ви щодня долаєте дуже серйозні труднощі. Всім тим, хто живе Сумщиною та бореться від душі й серця», – звернувся до присутніх Володимир Зеленський.